קלין בעמק ניקוי וחידוש ריפודים לבית ולרכב

ניקוי שטיחים

חברת קלין בעמק מתמחה מזה שנים בניקוי שטיחים מכל הסוגים : ניקוי שטיחים ניידים ושטיחים מקיר לקיר בבית או בעסק.

ניקוי מקצועי במפעל, כולל לקיחה והחזרה של השטיח לביתכם.
פעולות ניקוי מותאמות לשטיחים אוריינטליים / פרסים / אפגנים / סינים/ צמר עבודת יד / ויסקוזה / סינטטי / שאגי / שטיחי כרמל וכדומה.
במפעל ניקוי השטיחים של קלין בעמק אנו מבצעים ניקוי שטיחים עמוק ויסודי ואף תיקוני גדילים (פראנזים) וקנט שטיח (גימור שולי השטיח).
אנו מתאימים את תהליך הניקוי לסוג השטיח, שיטת הצביעה שלו וסוג הסיב. שימוש במכונות ניעור, מקרצפות ומכונות סחיטה חדשניות, מקצועיות וייעודיות לצד שיטות ניקוי מ"העולם הישן" בשטיחים אותנטיים אוריינטליים ומסורתיים, לשמירה על השטיחים והסרה יעילה של כתמים קשים.

 

ניקוי שטיחים במרכז הארץ

במפעל הניקוי שלנו, השטיח שלכם יעבור את התהליך הבא: השטיח יעבור ניעור עמוק של כל הלכלוך, חול וכל תוצר אחר אשר הצטבר בעומק סיב השטיח, בעזרת מכונה כבדה ורועשת בשם "המנערת". השרייה בחומר ניקוי המתאים לסיב השטיח כגון צמר, כותנה, משי או סיבים סינתטיים. קרצוף במכונה מיוחדת וייבוש בתנאים אופטימליים בכדאי לא לפגוע בשטיח. ניקוי השטיחים יכלול: ניקוי עמוק ויסודי, הסרת כתמים הקשים ביותר, הוצאות כל הלכלוך, נטרול ריחות רעים כגון שתן, קיא, עובש וריקבון. החזרת גמישות מרקם השטיח למצבו הראשוני.

ניקוי שטיחים טבעיים

מקורם של שטיחים עשויים עבודת-יד הוא כנראה מונגוליה או טורקסטן בין האלף ה-4 לפנה"ס לאלף ה-2 לפנה"ס. אריגת שטיחים הוכנסה לראשונה לספרד במאה ה-10 לספירה בידי המורים. מסעות הצלב הביאו לאירופה שטיחים טורקיים, שם שימשו לתלייה על קירות או כיסוי לשולחנות. עם פתיחת דרכי המסחר במאה ה-17 הגיעו שטיחים פרסיים לראשונה למערב אירופה, אך רק במאה ה-18 החל שימוש נפוץ בשטיחים ככיסוי לרצפות. פרט למטרות נוי, שטיח עשוי לשמש להפחתת רעשים ואובדן חום דרך הרצפה. קיימים שני סוגי שטיחים עיקריים: שטיחים קילים, הארוגים שתי וערב ושטיחי קשירה, שהם אריגים שעליהן נקשרות לולאות-לולאות חוטים בצפיפות גבוהה. הארצות העיקריות המייצרות שטיחים עבודת יד כיום הן איראן, טורקיה, פקיסטן, סין, טורמניסטן ואפגניסטן.

שטיחים ביתיים נהוג לנקות על ידי שימוש בשואב אבק. אך בעבר היה נפוץ יותר השימוש בחובט שטיחים.

ניקוי שטיחים עבודת יד במפעל

שטיחים עבודות יד יקרים מאוד, עלות נעה בין אלפי שקלים בודדים ואף עשוי להגיע לעשרות אלפי שקלים. ככל שהשטיח ישן יותר אך שמור מחירו עולה. היום הדרך היעילה ביותר לניקוי שטיח עבודת יד – הוא להזמין חברה לניקוי שטיחים מקצועית, אשר תיקח את השטיח מביתכם ותחזיר אותו תוך 5 ימי עסקים.

ניקוי שטיחים סינתטיים

מקומם של השטיחים הסינתטיים בבתים בכל רחבי הארץ גדול מאוד. בין אם מדובר על שטיח קטן בחדר ובין אם מדובר על שטיח בינוני או אפילו גדול מידות בסלון, הדגמים הסינתטיים מרובים יותר מאשר הדגמים שארוגים ביד, מחומרים טבעיים.

ניקוי שטיחים סינתטיים בבית הלקוח


למרות שמחירם נמוך יותר, אין ספק שחשוב לשמור על ניקיונם של הדגמים הסינתטיים לא פחות מאלה הטבעיים. באמצעות הקפדה על שאיבת השטיח אומנם תשמור אותו נקי יותר מאבק על פני השטח , נעים יותר לעין אך לעולם לא תצליחו לנקותו מאבק , חול ,לכלוך כגון פירורי אוכל ועוד, עמוק בפנים בתוך האריגה. מכאן חשוב לשמור על בריאותכם וחשוב מאוד להזמין חברת ניקוי שטיחים אשר תוכל לנקות את השטיח שלכם בניקוי עמוק ויסודי.

ניקוי שטיחים מקיר לקיר

שטיח מקיר לקיר יוקרתי ומעוצב

שטיח מקיר לקיר הוא כיסוי המחובר לרצפה, העשוי בדרך כלל מאריגה עבה – לעיתים קרובות מצמר אך גם כותנה, קנבוס, קש, או כל תחליף סינתטי – ומודבק על פי רוב לשכבת בסיס עשויה שתי וערב. לאחר מכן נגזר ונתפר להתאמת המידות ומחוזק לרצפה במסמרים, סיכות או דבק.

ניקוי שטיח מקיר לקיר

שטיחים מקיר לקיר אינם פופולריים בבתים בישראל, ניתן למצוא מעט מאוד עיצוב בית שהשטיחים הם חלק אינטגרלי מהרצפה. לצד היתרון המובן של חמימות הרצפה, ולעובדה שניקיון בספונג'ה הוא הכרח של כל אימא במשפחה בישראל. ישנו חיסרון בולט בכך שקשה מאוד לשמור על השטיחים נקיים. הסרת כתמים היא כמעט בלתי אפשרית וכל נוזל שנשפך מוסיף עוד אחד לאוסף.

כתמי קפה בניקוי שטיחים מקיר לקיר

אך שטיחים מקיר לקיר במשרדי חברה או במשרדים יוקרתיים היא תופעה קיימת לא מעט. חברות ומשרדי חברה מחזיקות בחברות ניקיון המתחזקות מידי שבוע בניקיונות המשרדים ובכך שומרת על ניקוי השטיחים. שאיבה על בסיס שבוע ומכשירי ניקוי כמו קרצוף רצפות אומנם מביאות לתוצאות יפות. אך בכל מקרה רצוי להזמין חברת ניקוי שטיחים מקיר לקיר מידי שנה לפחות, על מנת להחזיר את השטיחים לצבעם המקורי והורדת כל כתמי הקפה , תה , ושאר הכתמים שהצטברו במהלך השנה.

חברתנו קלין בעמק תעשה ניקוי שטיחים בצפון ברמה הגבוהה ביותר , הכוללת הסרת כתמים חדשים וישנים עד לחידושו המלא כולל אחריות מלאה לעבודה. תוך היענות מהירה ביותר , לרוב תוך 24 שעות , ובזמנים נוחים – בשעות הערב המאוחרות , כך שהמשרד יכול לחזור לפעילות מלאה החל משעות הבוקר. זקוקים לשירות באזור שאנחנו לא מגיעים כמו מרכז הארץ? אל דאגה יש לנו המלצות עבורכם. ניקוי שטיחים של חברת אס או אס קלין עושים עבודה נהדרת. 

 

שתף:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

פוסטים קשורים:

אודות

תוכן העניינים1 קצת היסטוריה על שיטות הניקוי2 ניקוי ספות וריפודים שלנו3 חומרי הניקוי בהם אנו עושים שימוש קלין בעמק – מומחים בניקוי וחידוש שטיחים, ספות

ניקוי ספות כותנה – עשה זאת בעצמך

תוכן העניינים1 מאפייני ספות מבד כותנה2 ניקוי ספות מבד כותנה עשה זאת בעצמך3 כתמים שלא ירדו4 ניקוי ספות מבד כותנה מקצועי או עשה זאת בעצמך5